Latvijas Muzeju asociācijas biedrs
Member of International Confederation of Architectural Museums ICAM

Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija
    Šodien muzejā

Ceturtdien 9.00 – 17.00
Piektdien 9.00 – 16.00
Sestdien, svētdien – slēgts
Ieeja bez maksas. Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām jāpiesakās dienu iepriekš.

Muzejs atrodas viduslaiku dzīvojamā ēkā M.Pils ielā 19, vienā no t.s. “Trijiem brāļiem”.

19.01.2023. – 17.03.2023.
Detaļu spēks – izcilība, inovācijas, vēstures noslēpumi

Biedrība “Building Design and Construction Council” nodarbojas ar Latvijas būvniecības nozares ilgtspējīgas un produktīvas attīstības veicināšanu.  Biedrības sagatavotā izstāde ir veltīta arhitektūras, būvniecības, būvmateriālu ražošanas un  restaurācijas veiksmēm. Izstādē skatāmi pēdējos gados tapuši objekti, cenšoties atklāt interesantāko no tā, kas īstenots plašā saturiskā spektrā, ietverot restaurētus un atjaunotus vēstures pieminekļus, skolas, birojus, sporta celtnes, inženierbūves u. c. Daļa no izstādē redzamajiem objektiem kļuvuši par būvniecības nozares konkursa “Latvijas būvniecības gada balva” laureātiem. Īpaša uzmanība izstādē pievērsta īstenoto projektu detaļām, bez kuru kvalitātes nav iespējama augstvērtīgu objektu tapšana.