Latvijas Muzeju asociācijas biedrs
Member of International Confederation of Architectural Museums ICAM

Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija
    Šodien muzejā
sākumlapa +
šodien muzejā +
izstādes +
kolekcijas +
publikācijas +
ēka +
muzeja misija +
lietderīgas saites +
kontaktpersonas +
vēstkopa +

Latvijas Arhitektūras muzejs
Rīga, Mazā Pils iela 19, LV-1050, tālr. 67220779
www.archmuseum.lv
Darba laiks: P. 9.00-18.00; O., T., C. 9.00.-17.00; Pt. 9.00-16.00; S., Sv. slēgts
Ieeja bez maksas. Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām jāpiesakās dienu iepriekš.

Muzejs atrodas viduslaiku dzīvojamā ēkā M.Pils ielā 19, vienā no t.s. “Trijiem brāļiem”.

01.03.2018–13.04.2018

Bauhaus un internacionālā stila ēkas Telavivā: uzturēšana un atjaunošana
Izstāde iepazīstina ar unikālo Telavivas Bauhaus arhitektūras mantojumu, kura aizsākumi meklējami 20. gadsimta 30. gados. Šajā laikā no Vācijas uz Izraēlu emigrēja virkne slavenu ebreju izcelsmes arhitektu, kuri turpināja darbu Telavivā. Mūsdienās šis arhitektūras mantojums ir iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, un Telavivu, pateicoties gaišajām modernisma ēkām, ar kurām apbūvēts pilsētas centrs, dēvē par Balto pilsētu. Izstādes autors ir Telavivas Bauhaus centra (Bauhaus Center Tel Aviv) līdzdibinātājs Dr. Miha Gross (Micha Gross).